Haberler

May 31, 2021

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

 

1. Fiyatlarınız nedir?

 

Farklı modelin farklı fiyatı vardır. Sağladığınız parametrelere göre modeli seçeceğiz.ve sonra teklif verir ve sözleşme yaparız. bu yüzden önce lütfen parametreleri hazırlayın.

 

2. Minimum sipariş miktarınız var mı?

Hayır, minimum sipariş miktarına sahip değiliz.Sadece bazen navlunu limanınıza taşımanız gerekir, bu nedenle ilk önce nakliye ücretini ileticinizle kontrol edin.

 

3. OEM veya ODM yapabilir misiniz?

Evet, güçlü gelişen ekibimiz var.İsteğiniz doğrultusunda ürünler yapılabilir.Çizimi bana gönderebilirsiniz ve biz de isteğinize göre yapabiliriz.

 

4. İlgili belgeleri temin edebilir misiniz?

Evet, Analiz / Uygunluk Sertifikaları dahil çoğu dokümantasyonu sağlayabiliriz;Sigorta;Menşe ve gerektiğinde diğer ihracat belgeleri. Ayrıca ana hat çizimi ve enine kesit çizimi.

 

5. Ortalama teslim süresi nedir?

Örnekler için teslim süresi yaklaşık 7 gündür.Seri üretim için, teminat ödemesini aldıktan sonra teslim süresi 20-30 gündür.Teslimat süreleri, (1) depozitonuzu aldığımızda ve (2) ürünleriniz için son onayınızı aldığımızda yürürlüğe girer.Teslim sürelerimiz son teslim tarihinize uymuyorsa, lütfen satışınızla ilgili gereksinimlerinizin üzerine gidin.Her durumda ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışacağız.Çoğu durumda bunu yapabiliyoruz. Stokta çok sayıda yedek parça var, bu nedenle teslimat süresi bazen zor olmuyor.

 

6. Ne tür ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Ödemeyi banka hesabımıza, Western Union veya PayPal'a yapabilirsiniz:
Peşin% 50 depozito, B / L kopyasına karşı% 50 bakiye.TT ödeme koşullarını tercih ediyoruz. ayrıca L / C tamam.

 

7. Ürün garantisi nedir?

bazı parçalar için bir yıl içinde garanti veriyoruz, ancak ıslanan parçalar için genellikle 3-6 ay olacaktır. bu farklı çalışma koşullarına bağlıdır

 

8. Ürünlerin güvenli ve emniyetli bir şekilde teslim edilmesini garanti ediyor musunuz?

Evet, her zaman yüksek kaliteli ihracat ambalajları kullanıyoruz. Yaklaşık 16 yıldır bunu ihraç ediyoruz, bu yüzden paket için endişelenmeyin.

 

9. Nakliye ücretleri ne durumda?

Nakliye ücreti, malları alma şeklinize bağlıdır.Ekspres normalde en hızlı ama aynı zamanda en pahalı yoldur.Deniz yoluyla, büyük miktarlar için en iyi çözümdür.Tam olarak navlun oranları, ancak miktar, ağırlık ve yol ayrıntılarını bilirsek size verebiliriz.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

hakkında en son şirket haberleri SSS  0

İletişim bilgileri