Hakkımızda

Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
1 2 3 4 5
Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd
 • Gempump, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 onaylı pompa fabrikasıdır.

 • Gempump, pompa fabrikasının seçim ve tasarımda size pompa sağlamak için kendi pompa seçimi ve tasarımı, araştırma ve geliştirme ekibine sahip olmasıdır.

 • Shijiazhuang nihai teknoloji çözümleri Co, Ltd, 10 yıldan fazla deneyimli bir pompa üreticisidir (2010'da kurulmuştur)

 • 10 pompa döküm mühendisi, 7 pompa makine mühendisi ve 120 çalışanımız var. Santrifüj su pompalarında zengin deneyime sahipler.

Almak Endüstriyel Santrifüj Pompalar & Manyetik Santrifüj Pompa şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Kuzey Amerika
 • Doğu Asya
 • Güneydoğu Asya
 • Afrika
İş türü
 • Üretici
 • İhracatçı
 • Şirket ticaret
 • Satıcı
Diğer detaylar
 • Markalar : Gempump
 • No. Çalışanları : 100~200
 • Yıllık satış : 100000-1000000
 • Yıl kurulan : 2010
 • İhracat p.c : 70% - 80%

Shijiazhuang nihai teknoloji çözümleri Co, Ltd madencilik ve maden, enerji santrali, tarama ve tarama, hidrolik, sulama, kağıt hamuru transferi, kimya, inşaat, deniz suyu ve petrol ve gaz alanlarında 10 yılı aşkın tecrübeli pompa üreticisidir (2010 yılında kurulmuştur) transfer vb .;Gempump, pompa fabrikasının seçim ve tasarımda size verimli, enerji tasarruflu bulamaç pompası, kum pompası, su pompası, dizel su pompası, kimyasal pompa, güneş pompası ve sulama pompası sağlamak için kendi pompa seçimi ve tasarımı, araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir. , kullanım ve bakım programı.

 

Çin Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd şirket Profili 0

 

Gempump, ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 onaylı pompa fabrikasıdır.Ayrıca CE belgesine sahibiz.Fabrikamız 20'den fazla profesyonel mühendis ile 50.000 metrekarenin üzerindedir. Bir seferde yapabileceğimiz Max döküm parça ağırlığı 7 tondur.Ayrıca 6mx5.5mx2.5m'lik ısıl işlem fırını ile aylık 600 ton üretim kapasitesine sahibiz.İşleyebileceğimiz Max parça 6,4 metre olup, pompayı 1800 mm'den fazla montaj kapasitesine sahibiz ve vinç kapasitemiz 30 tondur.Güçlü, deneyimli teknik personel, bulamaç pompaları, kanalizasyon pompası, su pompası, kimyasalı kaliteli ürünler için güçlü garantidir. pompalar, yangın pompaları, sulama pompaları.

 

Çin Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd şirket Profili 1

 

 

 

Gempump teknik ekibi beş Ar-Ge ekibi kurdu: hidrolik mühendisliği, su pompası yapısı, yeni malzeme araştırma ve geliştirme, döküm, kalıplama vb. Yaygın olarak kullanılan CAD ve diğer tasarım yazılımları dışında, teknik ekipler ayrıca CAPP bilgisayar destekli endüstriyel tasarım kullanıyor. ve CFD hidrolik tasarım yazılımı.Ürünlerin pratik uygulamasında yılların deneyimini, tekrarlanan su koruma GIS kullanımını, gösterilen MIS yazılımı ve simülasyon analiz sistemi yazılımını, hesaplamaları, çamur pompalarının teorik hesaplama ürününü, kanalizasyon pompasını, su pompasını, kimyasal pompaları, yangın pompalarını birleştirirler. sulama pompaları doğru ve gerçek performansla tutarlıdır.Kullanıcıların, yatırım maliyetlerini önemli ölçüde azaltırken ihtiyaçları karşılamasına olanak tanır, Gempump'ın güçlü temel rekabet gücünü artırır.Gempump ürünleri, bulamaç pompası, kanalizasyon pompası, su pompası, aside dayanıklı veya kimyasal pompa, sulama pompaları, yangın pompaları, güneş pompası ve ihraç edilen diğer ürünleri içerir. tüm dünyada 90'dan fazla ülkeye.

 

Çin Shijiazhuang ultimate technology solutions co.,ltd şirket Profili 2

 

Uygulama, madencilik ve maden işleme, tarak, atık nakliyesi, madencilik, çelik, kükürt giderme pompası, kazan besleme suyu, inşaat, sulama, su koruma tesisleri, kanalizasyon arıtma, drenaj ve su temini gibi birçok alanı kapsamaktadır.Bilim ve teknolojinin hızlı gelişimi çağında, Gempump ekibi size yardımcı olmak için "mükemmellik ve sürekli ürün kalitesi, dünya çapında tanınan marka ve Kredi temelli", iş amacı "marka girişim ve endüstri öncüsü yaratma başarıları" girişimci ruhunu benimsiyor. dışarı ve kaliteli ve ucuz yenilikçi ürünler sağlayın!

 

İletişim bilgileri